HOME   |   Certyfikat Autentyczności   |   Voucher Podarunkowy   |   katalog MASZ WSZYSTKO   |   Koncepcja zamkniętej edycji fotografii Deutsch | English | Polski
Pomoc - menu
Galeria foto - menu Oprawa zdjęć - menu Jak zamawiać - menu Regulamin - menu Kontakt - menu


Voucher / Kupon Podarunkowy MyPic Gallery jest bardzo dobrym i wygodnym rozwiązaniem na podarowanie oryginalnego prezentu z okazji waż- nych wydarzeń, czy wyjątkowych uroczystości.

Wyjątkowy prezent

 • dla rodziny i znajomych budujących i przepro- wadzających się do nowego domu lub urzą- dzających się w nowym mieszkaniu
 • dla przyjaciół i bliskich, którzy zmieniają aranżację wnętrza swojego salonu, pokoju gościnnego, jadalni, gabinetu czy pracowni
 • z okazji ślubu i wprowadzania się Młodej Pary do nowego domu lub mieszkania
 • z okazji obchodzenia jubileuszy, świętowania ważnych wydarzeń rodzinnych i zawodo- wych - jako premia, bonus lub nagroda
 • dla pasjonatów fotografii poszukujących indywidualnego stylu, najwyższej jakości połączonej z prostotą i elegancją, ceniących fotografię autorską i fakt posiadania prac pochodzących z zamkniętych, limitowanych edycji kolekcjonerskich


Kupon podarunkowy może mieć dowolną wartość. To od Ciebie zależy za jaką kwotę obdarowana osoba będzie mogła zamówić fotografię.
Voucher ważny jest przez 12 miesięcy. Podaruj go już dziś rodzinie lub znajomym, a wybór konkretnej fotografii pozostaw osobie, której wręczysz ten wyjątkowy prezent.
Dowiedz się więcejZamawiaj fotografię z limitowanych edycji MyPic Gallery, dekoruj wnętrza swojego domu taniej i przyjemniej.

Jak to działa?

 • zamamów dowoloną fotografię w formacie 50x35, 70x50 lub 100x70 cm
 • razem z zamówioną fotografią i Certyfikatem Autentyczności dostaniesz specjalny Kupon z Kodem Rabatowym
 • w zależności od wybranego formatu zyskasz od 10 do nawet 20% upustu na realizację kolejnego zamówienia
 • przykładowo - zakup fotografii w formacie 100x70 premiowany jest 20% upustem, oznacza to, że za kolejne zamówienie zdjęcia w tym formacie zapłacisz 174 zł mniej


Dlaczego premiujemy Twoje zakupy?

 • Chcemy promować fotografię autorską, prace konkretnych fotografów i artystów i nama- wiać do zastępowania anonimowych prac z banków zdjęć wartościową fotografią.
 • Pragniemy zachęcić do kolekcjonowania fotografii i obcowania z wyjątkowymi pracami współczesnych fotografów.
 • Zależy nam, abyś czerpał przyjemność z dekorowania domu fotografią limitowaną,
 • Kupon Rabatowy to nasze podziękowanie i nagroda dla osób, które zaufały MyPic Gallery oraz przekonały się do najwyższej jakości druku i oprawy nieosiągalnej w masowej produkcji i sprzedaży prowadzonej przez sklepy sieciowe.
 • Chcemy wyróżnić Stałych Klientów, sprawić, aby cieszyli się z każdej nowej fotografii i faktu posiadania pracy nietuzinkowej, pochodzącej z zamkniętej, limitowanej edycji, niedostępnej w żadnym innym miejscu.


Kupon Promocyjny ważny jest przez 24 miesiące. Będziesz miał dużo czasu na wykorzystanie upustu, jaki zapewnisz sobie zamawiając oprawioną fotografię na prezent dla przyjaciół lub do dekoracji własnego domu.

Więcej w zakładce POMOC

REGULAMIN ZAKUPÓWMyPic Gallery – internetowa galeria fotografii (zwana dalej Galerią), zajmuje się sprzedażą oryginalnej, oprawionej, numerowanej fotografii w limitowanych seriach. Działa pod adresem www.mypicgallery.pl i www.limitededition-photography.eu

Galeria prowadzona jest wyłącznie przez firmę Pixel-Design, NIP 527-220-87-05, REGON 142012504,
z siedzibą: ul. Dzielna 78/4, 01-029 Warszawa, Polska; wpisem do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta m. st. Warszawy pod numerem 494299;
z rachunkiem bankowym nr.: 84 1140 2004 0000 3302 6395 5783 w mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku SA.Ceny i formy płatności

 1. Ceny fotografii podane na stronie polskojęzycznej są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich (PLN) oraz euro (EUR). Ceny fotografii na stronach obcojęzycznych są cenami brutto wyrażonymi w euro (EUR) oraz funtach brytyjskich (GBP) Końcowa wartość zamówienia z kosztami wysyłki zależy od ilości i wagi zamówionej, oprawionej fotografii
 2. Klient ma możliwość płatności bezpośrednio na konto bankowe, bądź dokonania szybkiej płatności on-line za pośrednictwem niezależnego serwisu rozliczeń internetowych "Przelewy24" (www.przelewy24.pl) lub "PayPal" (www.paypal.com).
 3. Z uwagi na indywidualny charakter każdego zamówienia (to jest: drukowanie fotografii w wielkości i oprawie indywidualnie wybieranej przez Zamawiającego) MyPic Gallery przystępuje do druku i oprawy fotografii po dokonaniu przelewu przez Zamawiającego, tym samym nie realizuje niezaliczkowanych zamówień i wysyłek płatnych w całości przy odbiorze. Taka forma rozliczenia stosowana jest w wyjątkowych przypadkach dla stałych Klientów lub Partnerów Galerii.

Realizacja zamówienia

 1. Każda fotografia zamawiana w MyPic Gallery wykonywana jest na specjalne, indywidualne zamówienie Klienta Galerii, gdzie Zamawiający wybiera fotografię, określa rodzaj oprawy i wielkość fotografii, a każda fotografia otrzymuje indywidualną, niepowtarzalną sygnaturę.
 2. Zamówienie jest przyjmowane poprzez specjalny formularz na stronie www.mypicgallery.pl oraz www.limitededition-photography.eu lub drogą e-mailową (z podaniem ID fotografii, formatu, rodzaju oprawy oraz wszelkimi danymi Klienta niezbędnymi do przeprowadzenia rozliczenia i wysyłki zamówionej pracy).
 3. Zamówienie na fotografię w indywidualnie wybranej oprawie i wielkości przekazywane jest do realizacji dopiero po jego potwierdzeniu przez Klienta oraz wykonaniu przelewu.
 4. Limitowana ilość sprzedawanych fotografii powoduje, że realizacja zamówień odbywa się wg kolejności wpływania zamówień potwierdzonych.
 5. Z uwagi na możliwość doboru formatu fotografii i rodzaju oprawy, a więc wykonywanie pracy na indywidualne zamówienie, termin realizacji może wynieść maksymalnie do 14 dni roboczych.
 6. Zamówienie - o ile nie zostało przekazane do realizacji - można anulować telefonicznie lub poprzez e-mail podając swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia. Jeżeli Kupujący dokonał już płatności, zostanie ona zwrócona na jego konto w ciągu 5 dni roboczych.
 7. Jeśli Galeria potwierdziła przekazanie zamówienia do realizacji (druk i oprawa fotografii), zamówienie nie może być już anulowane przez Klienta.
 8. Zamówienie nie potwierdzone przez Klienta w ciągu 2 dni od chwili jego złożenia, zostaje automatycznie anulowane. Galeria nie realizuje nie potwierdzonych zamówień.

Dostarczenie i odbiór fotografii

 1. Podstawową formą dostarczania Zamawiającemu gotowych prac, jest przesyłka kurierska. Realizacja dostawy przez firmę kurierską trwa zazwyczaj 2-3 dni robocze.
  (Obecnie nie ma możliwości odbioru osobistego zamówionej fotografii).
 2. Czas realizacji zamówienia, to jest druk i oprawa fotografii, wynosi maksymalnie 14 dni. Zamawiając fotografię należy uwzględnić jeszcze dodatkowe 2-3 dni robocze na zrealizowanie wysyłki kurierskiej.
 3. MyPic Gallery zgodnie z wolą Klienta wysyła przesyłki na terenie Polski i poza jej granice (do wszystkich krajów Unii Europejskiej).
 4. Każdorazowo przy składaniu i potwierdzaniu przyjęcia zamówienia przez Galerię, Klient jest informowany o cenie przesyłki, aby miał pełną wiedzę o całkowitym koszcie złożonego zamówienia.
 5. MyPic Gallery zaleca dokładne sprawdzenie opakowania dostarczonej przesyłki pod kątem ewentualnych śladów zgniecenia, złamania, rozerwania czy przedziurawienia opakowania.
 6. Zaleca się także rozpakowanie przesyłki w obecności osoby dostarczającej i sprawdzenie, czy zamówiona praca nie nosi śladów uszkodzeń powstałych w transporcie.

Reklamacje i zwroty

 1. Klient ma prawo reklamować pracę uszkodzoną w transporcie, pod warunkiem dokładnego sprawdzenia przesyłki w obecności pracownika realizującego dostawę kurierską i spisania z nim Protokołu Reklamacji. Na reklamację tego typu oraz przedstawienie dowodu zakupu i Protokołu Reklamacji Klient ma 7 dni roboczych od daty odebrania przesyłki. Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą na adres: "MyPic Gallery" ul. Dzielna 78/4, 01-029 Warszawa, Polska; lub drogą elektroniczną (kontakt@mypicgallery.pl). Klient powinien niezwłocznie odesłać, uszkodzoną pracę na adres Galerii, w stanie i w opakowaniu jakim ją odbierał.
 2. Reklamacje dotyczące wad technicznych lub niezgodności pracy z zamówieniem Klienta należy zgłaszać drogą e-mailową w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. W drodze rozmów i ustaleń z Galerią, Klient zostanie poproszony o odesłanie reklamowanej pracy, na adres Galerii.
 3. Koszty odesłania prac reklamowanych z powodów uszkodzeń w transporcie oraz wad technicznych i niezgodności fotografii z zamówieniem, do wysokości naliczonej przez MyPic Gallery przy składaniu zamówienia przez Klienta, zostaną zwrócone na konto Klienta w ciągu 5 dni roboczych od dnia rozpatrzenia reklamacji, o czym Klient zostanie poinformowany poprzez e-mail.
 4. Reklamacje są rozpatrywane po otrzymaniu kompletu niezbędnych dokumentów oraz reklamowanej pracy w możliwie szybkim terminie – maksymalnie do 14 dni roboczych.
 5. Ponowne wysłanie pracy, wolnej od wad, zgodnej z zamówieniem Klienta nastąpi na koszt Galerii w terminie do 18 dni roboczych od daty rozpatrzenia reklamacji.
 6. Galeria nie odbiera paczek i przesyłek za pobraniem oraz wysyłanych bez wcześniejszych ustaleń z Galerią.
 7. W związku z wykonywaniem druku i oprawy na indywidualne zamówienie Klienta, Galeria nie przyjmuje zwrotów, które nie są reklamacją związaną z wadą jakościową, niezgodnością fotografii z zamówieniem lub uszkodzeniami powstałymi w transporcie. (w oparciu o: Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U.2000 Nr 22, poz. 271); w szczególności Art. 10 pkt. 3 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.).
  Prosimy o przemyślane zakupy.

Polityka prywatności

 1. MyPic Gallery nie wymaga od Klienta rejestrowania lub logowania się na stronie, w celu dokonania zakupu.
 2. Wszelkie dane osobowe Klienta potrzebne są jedynie do realizacji zamówienia, jakie składa Klient Galerii, co jest jednoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży pomiędzy Klientem a Galerią.
 3. Dane osobowe Klientów Galerii nie są upubliczniane, przekazywane, udostępniane czy sprzedawane żadnym osobom i podmiotom trzecim, z wyjątkiem przekazania danych niezbędnych do realizacji wysyłki zamówionych przez Klienta fotografii, co jest niezbędne do wywiązania się Galerii z umowy kupna-sprzedaży.
 4. Dowodem zakupu dokonanego w Galerii jest zawsze faktura VAT. Klienci, którzy chcą mieć kompletną fakturę, zobowiązani są poinformować o tym fakcie Galerię i podać swój numer NIP, który w standardowym formularzu zamówienia nie jest wymagany.

Prezentowane fotografie / prawa autorskie

 1. MyPic Gallery jest galerią, która ma wyłączne prawo dysponowania, oprawy i sprzedaży fotografii prezentowanych na stronach www.mypicgallery.pl i www.limitededition-photography.eu
 2. Wszystkie prezentowane na stronie Galerii fotografie chronione są prawami autorskimi. Powiększenia fotografii prezentowane na stronie internetowej oznaczone są logo MyPic Gallery. Jakiekolwiek kopiowanie, wykonywanie tzw. zrzutów ekranowych w celach powielania i publikacji, zapisywanie i utrwalanie prezentowanych w Galerii fotografii jest zabronione.
 3. Jakiekolwiek kopiowanie i powielanie oraz reprodukcje zakupionych w Galerii, oprawionych fotografii oraz wszelkiej dołączonej do niej dokumentacji jest zabronione.
 4. Kolorystyka zdjęć oglądanych na monitorze może różnić się od rzeczywistej kolorystyki zakupionej fotografii co związane jest z różnymi ustawieniami jasności i kontrastu Państwa monitora, jak i różną kalibracją wyświetlanych przez niego kolorów. (Więcej informacji w zakładce: POMOC)

Postanowienia końcowe

 1. Informacje i ceny przedstawione na stronach nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 2. Obowiązującymi i ostatecznymi cenami są wyłącznie ceny podane w potwierdzeniu otrzymania zamówienia, wysyłanym każdorazowo do Klienta, po złożeniu przez niego zamówienia. Otrzymaną ofertę Klient może zaakceptować lub odrzucić.
 3. W sprawach nie uregulowanych Regulaminem stosuje się odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego.
 4. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem, a MyPic Gallery. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką faktury VAT lub innego dokumentu sprzedaży.
 5. Sądami właściwymi dla pozwów przeciw właścicielowi MyPic Gallery są sądy właściwe dla siedziby właściciela MyPic Gallery oraz sądy właściwe dla miejsca wykonywania umowy - t.j. sądy warszawskie.
 6. Złożenie zamówienia na fotografię w MyPic Gallery oznacza akceptację Regulaminu przez Klienta.
  Prosimy o przemyślane zakupy.
OFERTY SPECJALNE / NEWSY
Autorzy fotografii: Adam Czoch, Anna Podkaminer-Lewandowska, Anna Rybacka, Barbara Kramczyńska, Damian Lewandowski, Daniel Urbanowicz, Dariusz Klimczak, Dariusz Renke, Grzegorz Miderski, Honorata Wójcik, Kalinichta, Kamil Rzadkowski, Leszek Bujnowski, Leszek Paradowski, Maciej Kurczalski, Maciej Nowak, Maja Pikulska, Małgorzata Fober, Marcin Jaguszewski, Marcin Nawrocki, Mateusz Chołys, Michael Brieg, Michał Węgrzyn, Minh Dam, Paweł Duś, Paweł Sieczko, Radosław Kościelniak, Rafał Król, Robert Pietraga, Tomasz Jurgielewicz, Żaneta Miderska

Przelewy24.pl - bezpieczne płatności internetowe
Idealny prezent - Voucher Podarunkowy na fotografie MyPic Gallery

Kopiowanie, reprodukcja, powielanie, wykorzystywanie prezentowanych fotografii, treści i opisów zabronione.
© 2010 / 2013 MyPic Gallery. Wszelkie prawa zastrzeżone.