HOME   |   Certyfikat Autentyczności   |   Voucher Podarunkowy   |   katalog MASZ WSZYSTKO   |   Koncepcja zamkniętej edycji fotografii Deutsch | English | Polski
Pomoc - menu
Galeria foto - menu Oprawa zdjęć - menu Jak zamawiać - menu Regulamin - menu Kontakt - menu
MyPic Gallery - galeria współczesnej fotografii artystycznej
  • Fotografie dostępne w MyPic Gallery to wybór najciekawszych prac dobieranych pod kątem wyjątkowych walorów estetycznych. Dbamy o to, abyś mógł cieszyć się zarówno samą fotografią - wydrukowaną i oprawioną wg. najwyższych standardów - jak i wnętrzem ozdobionym zamówionymi pracami.

  • Oferowane prace nie pochodzą z banków zdjęć. Są to fotografie autorstwa konkretnych twórców oznaczone ich nazwiskami, pochodzące z edycji o ściśle limitowanym nakładzie. Dostarczane są wraz z Certyfikatem Autentyczności, który potwier- dza oryginalność fotografii oraz gwarantuje najwyższą jakość i wieloletnią trwałość druku i oprawy.

  • Dekorowanie ścian i wnętrz fotografią kolekcjonerską wymaga najwyższej jakości wykonania. Podłoża firmy EPSON oraz KODAK, bezrastrowe wydruki typu fineart i naświetlenia na maszynie Lambda oraz zespół specjalistów wykonujących oprawę fotografii są gwarancją na osiągnięcie najwyższej jakości. Sprawiają, że MyPic Gallery jest jedną z nielicznych Galerii mogącą zaoferować swoim Klientom prace w standardach przyjętych przez muzea, centra sztuki, galerie, stosowanych na prestiżowych wystawach i pokazach.


WSPÓŁPRACA Z ARTYSTAMISerdecznie zapraszamy artystów, fotografów, fotografików oraz wszystkich zainteresowanych fotografią kolekcjonerską do współpracy z galerią.

Jeżeli chcesz przedstawić swoją twórczość, zaoferować wybrane prace w limitowanych seriach, wspierać i promować ideę sprzedaży certyfikowanych, numerowanych fotografii w zamkniętych edycjach, skontaktuj się z nami.


Napisz kilka słów o sobie, podaj link do swojego internetowego portfolio lub prześlij wybrane przez siebie prace jako załącznik e-mail, na adres kontakt@mypicgallery.pl (max. 5 MB w jednej wiadomości)


Chcemy rozwijać galerię o najciekawsze fotografie, oferować wyjątkowe obrazy w najwyższej jakości druku i oprawy. Zależy nam, aby limitowana fotografia z naszej galerii dopełniała wystrój wnętrza, w którym się pojawi.
Pozwól, aby i Twoje prace zawitały w domach i mieszkaniach miłośników i kolekcjonerów fotografii oraz osób poszukujących wyszukanego stylu i dobrego smaku w dekorowaniu wnętrz.

Zapewniamy zapoznanie się z każdym nadesłanym zgłoszeniem i obejrzenie wszystkich nadesłanych fotografii.
Dalszy kontakt i konkretne oferty współpracy zaproponujemy wybranym Twórcom.

OFERTY SPECJALNE / NEWSY
Autorzy fotografii: Adam Czoch, Anna Podkaminer-Lewandowska, Anna Rybacka, Barbara Kramczyńska, Damian Lewandowski, Daniel Urbanowicz, Dariusz Klimczak, Dariusz Renke, Grzegorz Miderski, Honorata Wójcik, Kalinichta, Kamil Rzadkowski, Leszek Bujnowski, Leszek Paradowski, Maciej Kurczalski, Maciej Nowak, Maja Pikulska, Małgorzata Fober, Marcin Jaguszewski, Marcin Nawrocki, Mateusz Chołys, Michael Brieg, Michał Węgrzyn, Minh Dam, Paweł Duś, Paweł Sieczko, Radosław Kościelniak, Rafał Król, Robert Pietraga, Tomasz Jurgielewicz, Żaneta Miderska

Przelewy24.pl - bezpieczne płatności internetowe
Idealny prezent - Voucher Podarunkowy na fotografie MyPic Gallery

Kopiowanie, reprodukcja, powielanie, wykorzystywanie prezentowanych fotografii, treści i opisów zabronione.
© 2010 / 2013 MyPic Gallery. Wszelkie prawa zastrzeżone.