HOME   |   Certyfikat Autentyczności   |   Voucher Podarunkowy   |   katalog MASZ WSZYSTKO   |   Koncepcja zamkniętej edycji fotografii Deutsch | English | Polski
Pomoc - menu
Galeria foto - menu Oprawa zdjęć - menu Jak zamawiać - menu Regulamin - menu Kontakt - menu


Voucher / Kupon Podarunkowy MyPic Gallery jest bardzo dobrym i wygodnym rozwiązaniem na podarowanie oryginalnego prezentu z okazji waż- nych wydarzeń, czy wyjątkowych uroczystości.

Wyjątkowy prezent

 • dla rodziny i znajomych budujących i przepro- wadzających się do nowego domu lub urzą- dzających się w nowym mieszkaniu
 • dla przyjaciół i bliskich, którzy zmieniają aranżację wnętrza swojego salonu, pokoju gościnnego, jadalni, gabinetu czy pracowni
 • z okazji ślubu i wprowadzania się Młodej Pary do nowego domu lub mieszkania
 • z okazji obchodzenia jubileuszy, świętowania ważnych wydarzeń rodzinnych i zawodo- wych - jako premia, bonus lub nagroda
 • dla pasjonatów fotografii poszukujących indywidualnego stylu, najwyższej jakości połączonej z prostotą i elegancją, ceniących fotografię autorską i fakt posiadania prac pochodzących z zamkniętych, limitowanych edycji kolekcjonerskich


Kupon podarunkowy może mieć dowolną wartość. To od Ciebie zależy za jaką kwotę obdarowana osoba będzie mogła zamówić fotografię.
Voucher ważny jest przez 12 miesięcy. Podaruj go już dziś rodzinie lub znajomym, a wybór konkretnej fotografii pozostaw osobie, której wręczysz ten wyjątkowy prezent.
Dowiedz się więcej

MyPic Gallery - galeria współczesnej fotografii artystycznej
 • Fotografie dostępne w MyPic Gallery to wybór najciekawszych prac dobieranych pod kątem wyjątkowych walorów estetycznych. Dbamy o to, abyś mógł cieszyć się zarówno samą fotografią - wydrukowaną i oprawioną wg. najwyższych standardów - jak i wnętrzem ozdobionym zamówionymi pracami.

 • Oferowane prace nie pochodzą z banków zdjęć. Są to fotografie autorstwa konkretnych twórców oznaczone ich nazwiskami, pochodzące z edycji o ściśle limitowanym nakładzie. Dostarczane są wraz z Certyfikatem Autentyczności, który potwier- dza oryginalność fotografii oraz gwarantuje najwyższą jakość i wieloletnią trwałość druku i oprawy.

 • Fotografia autorska, fotografia artystyczna i kolekcjonerska wymagają najwyższej jakości wykonania - a więc druku, użytych podłoży i materiałów, a także zaplecza profesjo- nalistów. Oprawione zdjęcia pochodzące z MyPic Gallery to efekt pracy wyłącznie najlepszych specjalistów od przygotowania, druku i oprawy fotografii.

FOTOGRAFIA LIMITOWANA - koncepcja zamkniętych edycji zdjęćPośród rzeźby, rysunku i malarstwa, fotografia jest najmłodszą ze sztuk, jednak obecnie zdaje się być najbardziej dostępną i najdynamiczniej rozwijającą się częścią naszej kultury oraz najpopularniejszą formą dekoracji wnętrz domów, mieszkań, biur, gabinetów, sypialni czy salonów.


To czego doświadczasz zamawiając fotografie w MyPic Gallery to absolutna pewność, że obrazy w niej prezentowane są autentycznymi pracami konkretnych twórców, artystów, fotografów i fotografików..

Poświadcza to metryka umieszczona na tylnej stronie oprawionej fotografii, jak i Certyfikat Autentyczności dołączony do każdej pracy.
Sprzedawane w MyPic Gallery kopie bazują na oryginalnych materiałach dostarczonych przez ich twórców.

Na mocy umów z artystami MyPic Gallery ma wyłączne prawo druku,
oprawy i sprzedaży ich dzieł, w zamkniętych, limitowanych edycjach.


Sprzedaż fotografii z limitowanych serii to kolejny poważny atut i cecha wyróżniająca MyPic Gallery. Każda praca ma z góry określony, nieprzekraczalny nakład (stąd nazwa "edycja zamknięta"). Oznacza to, że po sprzedaży np. 30, 50 czy maksymalnie 100 egzemplarzy danej fotografii, jej sprzedaż zostaje zamknięta.
Właściciele mogą więc cieszyć się nie tylko pięknym obrazem, wspaniałą dekoracją swojego domu, ale także mieć poczucie posiadania rzeczy wyjątkowej i należeć do niewielkiego grona osób mogących obcować z daną fotografią.Fotografia limitowana - wizualizacja dekoracji ściany.

Fotografia limitowana MyPic Gallery - cechy sprzedawanych prac
 • Zapewniamy legalne pochodzenie sprzedawanej fotografii artystycznej z poszanowaniem praw autorskich.
 • Umowy z artystami gwarantują wyłączność MyPic Gallery na wydruk, oprawę i sprzedaż prezentowanych fotografii.
 • Wszystkie prace pochodzą z zamkniętych, limitowanych edycji wykonywanych na Twoje indywidualne zamówienie.
 • Do każdej sprzedanej fotografii dołączany jest Certyfikat Autentyczności - dokument zawierający m. in. opis fotografii oraz metody wykonania odbitki, niepowtarzalną sygnaturę zdjęcia, kolejny numer fotografii w serii i pieczęć galerii.
 • Zakupionej w MyPic Gallery fotografii nie znajdziesz w żadnej innej galerii i żadnym innym miejscu sprzedaży.
  Dokonując zakupu fotografii artystycznej stajesz się jednym z niewielu posiadaczy danego obrazu.
 • Naszą naczelną zasadą, oprócz poszukiwania i udostępniania wyjątkowych fotografii, jest szczególna dbałość o jakość druku i oprawy. O zachowanie najwyższych standardów dbają najlepsze laboratoria fotograficzne zajmujące się fotografią kolekcjonerską, wydrukami certyfikowanymi, współpracujące z artystami, centrami sztuki, muzeami i galeriami.

Zamawiając fotografię limitowaną otrzymasz pracę wykonaną wg. najwyższych standardów uznawanych przez artystów, galerie sztuki, muzea i kolekcjonerów fotografii.

OFERTY SPECJALNE / NEWSY
Autorzy fotografii: Adam Czoch, Anna Podkaminer-Lewandowska, Anna Rybacka, Barbara Kramczyńska, Damian Lewandowski, Daniel Urbanowicz, Dariusz Klimczak, Dariusz Renke, Grzegorz Miderski, Honorata Wójcik, Kalinichta, Kamil Rzadkowski, Leszek Bujnowski, Leszek Paradowski, Maciej Kurczalski, Maciej Nowak, Maja Pikulska, Małgorzata Fober, Marcin Jaguszewski, Marcin Nawrocki, Mateusz Chołys, Michael Brieg, Michał Węgrzyn, Minh Dam, Paweł Duś, Paweł Sieczko, Radosław Kościelniak, Rafał Król, Robert Pietraga, Tomasz Jurgielewicz, Żaneta Miderska

Przelewy24.pl - bezpieczne płatności internetowe
Idealny prezent - Voucher Podarunkowy na fotografie MyPic Gallery

Kopiowanie, reprodukcja, powielanie, wykorzystywanie prezentowanych fotografii, treści i opisów zabronione.
© 2010 / 2013 MyPic Gallery. Wszelkie prawa zastrzeżone.